Sposób na wypadające i osłabione włosy

Dermena przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych nadmiernie wypadających. Dzięki zastosowaniu opatentowanej substancji czynnej pochodzenia witaminowego - molekuły Regen7 (chlorek 1-metylonikotynamidu, stanowiący metabolit witaminy PP) hamuje wypadanie włosów i stymuluje proces ich odrastania. Molekuła Regen7 wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Reguluje pracę gruczołów łojowych i chroni przed powstawaniem podrażnień. Włosy są mocniejsze, a skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę.
W skład mojego zestawu wchodzi szampon,odżywka oraz ampułki do włosów.Szampon może być używany w sposób ciągły. Pierwsze efekty związane z zahamowaniem wypadania włosów oraz ustępowaniem łojotoku obserwuje się zwykle w 3-4 tygodniu codziennego stosowania szamponu.

Po regularnym stosowaniu Dermeny rzeczywiści włosy zaczęły mi mniej wypadać, mam wrażenie, że stały się mocniejsze. Efekt mnie zadowolił. Co jakiś czas wracam do tego szamponu.
Odżywka do włosów dermena jest produktem innowacyjnym, opracowanym z myślą o wzmocnieniu włosów suchych, osłabionych i wypadających. Działanie: chlorek 1-metylonikotynamidu jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstaniem podrażnień. Wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie.Chlorek 1-metylonikotynamidu, jako substancja pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry. Rezultaty: unikalne połączenie składników odżywczych oraz wygładzających wzmacnia włosy i odbudowuje ich keratynową strukturę. Nadaje włosom gładkość i połysk. Substancja czynna pochodzenia witaminowego wzmacnia mieszek włosowy, poprawia jego odżywienie oraz chroni przed powstawaniem podrażnień. Spowalnia proces wypadania włosów.


Odżywka świetnie sprawdziła się na moich włosach. Przy regularnym stosowaniu stały się błyszczące, zregenerowane i wyglądają naprawdę dobrze i zdrowo.  Dobrze rozprowadza się na włosach, szybko się spłukuje. Nie powoduje podrażnień i nie obciąża moich włosów. Dzięki temu produktowi pozbyłam się puszących i przesuszonych końcówek, co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo włosy o wiele łatwiej się rozczesują i mniej wypadają.

Kuracja w ampułkach dermena® powstała z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy kobiet obserwujących u siebie przerzedzanie się i nadmierne wypadanie włosów o różnym podłożu. Produkt przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę głowy. Poprawia ogólną kondycję włosów i skóry. Dzięki specjalnie dobranym, skoncentrowanym składnikom aktywnym (molekuła REGEN7, multikompleks aktywny H-VIT, arginina) hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie. Działa łagodząco na skórę głowy i zmniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejszając przetłuszczanie się włosów. Kuracja w ampułkach działa wzmacniająco i regenerująco na włosy. Sprawia, że włosy stają się gęstsze, wyraźnie nawilżone i mocniejsze. Lekka, nieobciążająca włosów formuła powoduje szybkie wchłanianie preparatu. Preparat nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Nie utrudnia ich układania. Niezwykle prosty i praktyczny w użyciu aplikator umożliwia łatwe dozowanie i precyzyjne nakładanie preparatu na obszary skóry wymagające kuracji. 
Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować już po zużyciu jednego opakowania ampułek. Włosy nie stają się mocne i geste w trybie natychmiastowym, ale dosyć szybko odzyskują zdrowie, blask i witalność. Tuż po użyciu są dobrze nawilżone, wygładzone i łatwo się rozczesują, dzięki czemu unikam szarpania i wyrywania, są też lekko uniesione u nasady, przez co optycznie sprawiają wrażenie gęstszych. Po kuracji włosy rzeczywiście mniej wypadają, stają się bardziej odporne na uszkodzenia.